Over ons

Smarthome is een jonge projectontwikkelaar met een stevige vastgoedervaring. Ons team heeft een passie voor de woonmarkt van de toekomst. En gaat met u op zoek naar ruimtes voor nieuwe verhalen.

Jong én ervaren

Smarthome is als projectontwikkelaar een relatief nieuwe speler op de residentiele vastgoedmarkt. Het team kan daardoor zeer hands-on en dynamisch werken. Gedreven om de uitdagingen van de toekomstige woonmarkt aan te gaan. De leden van het managementteam kunnen elk buigen op meer dan 15 jaar ervaring in de ontwikkeling en bouw van vastgoed.

Familiale holding

Samen met haar hoofdaandeelhouder, CMG Invest, schrijft Smarthome aan een groeiverhaal met als doel uit te groeien tot een lokaal verankerde, middelgrote projectontwikkelaar.

CMG Invest is een familiale holding, gecontroleerd door Christian Verhaeren, die ongeveer 30 miljoen euro, verdeeld over private aandelen, vastgoed en liquide middelen, beheert. De belangrijkste participatie van CMG Invest zijn Viabuild (wegenis, riolerings-, afbraak- en grondwerken met een omzet van 180 miljoen euro in 2015), AZR (recyclage van restfracties van afvalstromen) en Smarthome.

Teamleden

 
Neil Uyttersprot, afbeelding

Neil Uyttersprot

CEO
neil@smarthome.be
0475 89 50 36
 
Caroline Verhaeren, afbeelding

Caroline Verhaeren

Marketing & verkoop
caroline@smarthome.be
0498 92 27 77
 
Peter Van den Brande, afbeelding

Peter Van den Brande

Projectleider
peter@smarthome.be
0479 09 15 15
 
Bram Van Praet , afbeelding

Bram Van Praet

Aankoop & ontwikkeling
bram@smarthome.be
0476 36 09 98
 
Karel De Wilde, afbeelding

Karel De Wilde

Technisch directeur
karel@smarthome.be
0485 46 04 82
 
Céline Verhaeren, afbeelding

Céline Verhaeren

Marketing & verkoop
celine@smarthome.be
0490 44 41 96
 
Ward Van Schepdael , afbeelding

Ward Van Schepdael

Projectleider
ward@smarthome.be
0476 61 79 33